LV Osteopātija bērniem
LV section - OSTEOPATS LV


Osteopātija bērniem.

 Bērni aug ļoti ātri. Augošā organismā katra sistēma aug un progresē savā pareizajā ritmā. Taču ne vienmēr viss bērna ķermenī notiek sinhroni un tiek izjaukts līdzsvars. Šajos brīžos rodas problēmas un nepieciešamība vērsties pie speciālista.

 

Bērna ķermenis ir kā jauns koks, kamēr tas ir jauns – tas ir arī elastīgs un viegli padodas ārstniecībai. Iespējamo problēmu, kas pieaugot bērnam kļūs par neizārstējamu traumu -psiholoģisku vai fizisku, ir iespējams novērst pašā saknē.

 

Zemāk minētie simptomi bērniem mūsdienās ir ļoti bieža parādība:

 

·  Kustību traucējumi

 

·  Stājas problēmas

 

·  Ausu infekcijas un sinusīti 

  

·  Astma

 

 ·  Regulāras vēdersāpes 

 

·  Uzmanības traucējumi, grūtības mācību procesa apguvē, koncentrēšanas problēmas piem. hiperaktivitāte vai disleksija

 

Ja Jūsu bērna simptomi neatbilst šiem simptomiem, arī tādos gadījumos varat vērsties pie Dr. Olgas Steggerdas, lai konsultētos sīkāk.

Zīdaiņiem un bērniem ir stipri izteikta pašregulējošā sistēma, kuras mērķis ir dabiska, normāla attīstības nodrošināšana, tāpēc bērni ļoti viegli padodas ārstniecības procesam. Ļoti bieži manipulācijas ir nelielas, un ir nepieciešama tikai neliela saspringuma mazināšana, lai uzlabotu organisma funkcijas. Ķermeni pareizajā attīstības virzienā spēj precīza un sabalansēta osteopātijas terapija.

 

       

 


Olgas Steggerda ārsta osteopāta prakse   Ārsts Osteopāts Olga Steggerda, Rīga, Latvija

 
Top.LV